Om Wilma Storkjøkken

Wilma Storkjøkken arbeider for å utvikle norske storhusholdningsbedrifter med produkter fra Norsk Polar, Unil og Hindu.

Wilma Storkjøkken arbeider for å utvikle norske storhusholdningsbedrifter med produkter fra Norsk Polar, Unil og Hindu. Vi yter også salg og service for merkene:

Norsk Polar
Hindu
Eldorado
Matbørsen

Fiskemannen
Slakter'n
Unik
First Price

Wilma Storkjøkken AS

trond-bjorkeslett.jpg
Trond Bjørkeslett
ASKO Øst, Agder,
Oppland, Hedmark,
Vest og Rogaland
Tlf 91 56 03 89
trond@wilma-storkjokken.no

jan-sorensen.jpg
Jan Sørensen
ASKO Agder, Aust Agder, Vest Agder, Buskerud,
Telemark og Vestfold

Tlf. 91 35 35 33
jan@wilma-storkjokken.no

   

finn-brustad.jpg
Finn Brustad
ASKO Øst, Oslo, Østfold og Akershus
Tlf 99 47 52 70
finn@wilma-storkjokken.no

gaute-sveen.jpg
Gaute Sveen
ASKO Hedmark, ASKO Oppland, Akershus og Buskerud
Tlf. 91 81 28 91
gaute@wilma-storkjokken.no

   

silje_thoresen.jpg
Silje Thoresen
ASKO Øst, Oslo, Asker og Bærum
Tlf 92 22 82 00
silje@wilma-storkjokken.no

egil_erstad.jpg
Egil Erstad
ASKO Vest, Hordaland og Sogn og Fjordane
Tlf 97 53 25 93 
egil@wilma-storkjokken.no

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut